"Laste kasvatamine vajab märksa rohkem tarkust kui riigi valitsemine."
Hiina vanasõna

Lapsevanematele suunatud nõustamisteenused ja koolitusprogramm on väljatöötamisel. Sügiseks on täielik teenuste nimekiri kodulehel leitav.

Kaasava Hariduse Keskus hakkab sügisest pakkuma lapsevanematele suunatud koolitusi ja individuaalseid tugispetsialistide nõustamisteenuseid. Meie meeskond kasvab ja sügisest pakume kõiki tugispetsialistide nõustamisteenuseid. 

 

Täpsema info saamiseks jälgige meie Facebooki lehte: https://www.facebook.com/KaasavaHariduseKeskus ja liituge uudiskirjaga.

 

Juba praegu oleme avanud registreerumise 8-19-aastastele noortele sotsiaal-emotsionaalsete oskuste arendamise gruppidesse. Tegu on justkui huviringiga, mis oma olemuselt on sotsiaalpedagoogiline grupinõustamine. Läbi aktiivtööde, rollimängude, juhtumite analüüsi, mängulise ja lõbusa tegevuse analüüsime ja õpime, kuidas tulla paremini toime tugevate tunnetega, kuidas suunata oma käitumist selliselt, et see mitte ei tekitaks uusi probleeme, vaid tooks ka keerulistes olukordades hoopis lahendusi. Gruppide tegevuste kontseptsioon on loodud Kaaasava Hariduse Keskuse juhi Viktoria Latova poolt, kes on 16 aastat töötanud haridussüsteemis ja kelle klientideks on erinevas vanuses lapsed, kes vajasid tuge, et tulla edukalt toime igapäevastes olukordades- koolis, kodus, vabal ajal. Täpsem info asub siin. 

Soovid saada värskeimat Kaasava Hariduse Keskuse infot?

Ole kursis uute koolituste ja teenustega!